İzmir Merkez Ofis
Bizi Ziyarete Gelin! Etkinliklerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Sitemizde Dolaşın.

Avrasya Engelliler Spor Kulübü Derneği

Hizmet Kalitemizi Arttırıp Daha Fazla Kişiye Ulaşmamız için Bize Destek Olun
Bağış Desteği
Ekipman ve Gıda
Banka Hesabınız Nedir?
Banka Hesaplarımız şu şekildedir:
TR 0000 1111 2222 3333 44 Avrasya Engelliler Spor Kulübü Derneği Ziraat Bankası
Bağış Karşılığında Makbuz Veriyor musunuz?
Kesinlikle. Tüm Resmi Yükümlülüklerini Yerine Getirmiş Olan Avrasya Engelliler Spor Derneği Bağışlarınız Karşılığında Makbuzunu Keser ve Gereken Bütün Bildirim işlemlerini Gerçekleştiri.
Bağışlardan Başka Geliriniz Var mı?
Evet Var. Derneğimiz Üyelerini ve Kendini Yaşatıp, Geliştirmek için Ticari Faaliyetlerde de bulunuyor. Hemde Bu Gelirler Dernek Üyelerimizin Hayata Geçirdiği Projelerle Elde Ediliyor. Engelli Bireyler iş ve Sosyal Hayatta Başarılı Olmaya Gayret Gösteriyor.
Bağış Haricinde Sizlere Nasıl Katkım Olabilir?
Öncelikle Engelli Bireylerin Sosyal Hayata Kazandırılması Noktasında Verdiğiniz Karardan Dolayı Çok Teşekkür Ederiz. Derneğimize Maddi ve Manevi Bütün Katkılara Açığız. Şuan Güncel Olarak Görme Engelli Öğrencilerin Ders Kitaplarını Seslendirme Projemiz var. Ona Katılabilirsiniz..
Ekipman ve Gıda Desteğini Nasıl Sağlayabiliriz?
Öncelikle Gösterdiğiniz Hassasiyetten Ötürü Teşekkür Ederiz. Bağışlamayı Düşündüğünüz Gıda ve Ekipmanları Öncelikle Derneğimiz Bünyesinde Durumu Olmayan Üyelerimiz içinde Paylaştırmaktayız.
Ekipman ve Gıda Bağışlarını Size Nasıl Ulaştırabiliriz?
Eğer İzmir içerisindeyseniz Sizlerle Vakit Geçirmeyi ve Şahsen Teşekkür Etmeyi Çok İsteriz.Müsait Değilseniz Bir Dernek Üyemiz Sizi Ziyaret Edebilir. İzmir Dışından Bir Destek Ulaştıracaksanız Anlaşmalı Kargo Şirketlerimizi Kullanabilirsiniz..